شما اینجا هستید

ایران » چهار انتصاب در یک روز در پتروشیمی مارون؛ شایسته سالاری یا انتصابات دقیقه نودی؟
گروه : ایران , سیاسی

مدیرعامل پتروشیمی مارون در یک روز چهار حکم انتصاب در رده های بالایی مدیریتی این شرکت زده، موضوعی که با واکنش هایی در شبکه های اجتماعی رو به رو شده است.

مدیرعامل پتروشیمی مارون در یک روز چهار حکم انتصاب در رده های بالایی مدیریتی این شرکت زده، موضوعی که با واکنش هایی در شبکه های اجتماعی رو به رو شده است.

به گزارش کاوش اخبار، بر اساس احکام منتشر شده عبدالمجید محمدی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل پتروشیمی مارون در یک روز چهار حکم انتصاب زده و بهزاد رضازاده را به عنوان سرپرست معاونت مالی، محمود مهدوی را به عنوان سرپرست معاونت بازاریابی و فروش، مسعود ساکیان را به عنوان سرپرست مدیریت زنجیره تامین و عنایت اله نصیری جهان آباد را به عنوان سرپرست مدیریت امور حقوقی و قراردادها منصوب کرده است.

انتصاباتی که در رده های بالای مدیریتی پتروشیمی مارون اتفاق افتاده و باعث سوالاتی در چرایی این انتصابات یک روزه و ملاک تغییر تحولات شده است.

با توجه به تغییر دولت و امکان عزل و نصب مدیران، مساله قابل طرح این است که آیا این انتصابات را نیز می توان به انتصابات دقیقه نودی تعبیر کرد که در آستانه تغییر هر مدیر رخ می دهد یا مساله چیز دیگری است.

باید دید که این انتصابات دسته جمعی در یکی از بزرگترین شرکت های پتروشیمی در ایران و جهان در ماهشهر در راستای شایسته سالاری انجام شده یا همان مناسبات دقیقه آخری مدیریتی و رفت و آمدها در آستانه تغییر هر دولت است که دوام چندانی ندارند و با انتصاب مدیر عامل جدید لغو می شوند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سیف | تحلیل رویداد های مهم