شما اینجا هستید

اقتصادی » پتروشیمی مارون موفق به تولید گرید جدید پلی‌پروپیلن HP560R شد

پتروشیمی مارون موفق به تولید گرید جدید پلی‌پروپیلن HP560R شد

به گزارش سیف نیوز،به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی مارون، این شرکت برای اولین بار در کشور موفق به تولید گرید جدید پلی‌پروپیلن HP560R شده است.

بی شک این گرید جدید با کاربردهای متنوع از جمله نخ‌های پیوسته (فیلامنت) صنایع دوخت (CF)، نخ‌های پیوسته (فیلامنتی) حجیم (BCF)، الیاف منقطع (Staple Fiber)، ظروف بسته‌بندی دیواره نازک تزریقی (Thin wall injection molded containers)، و تولید انواع مستربچ، دستاورد بزرگی در صنعت پلی‌پروپیلن خواهد بود.

مضاف بر این گرید HP560R دارای مزایای قابل توجهی نسبت به گریدهای مرسوم نظیر HP552R، Z30S و Z30G است، در تولید نخ‌های CF و BCF، این گرید امکان استفاده در خطوط تولید با سرعت بالا، تولید نخ‌های CF با استحکام بالا و قابلیت تولید نخ‌های با ضخامت‌های مختلف را فراهم می‌کند ،استفاده درازمدت از این گرید منجر به استهلاک کمتر خط تولید و کاهش ضایعات تولید می‌شود.

هم چنین در تولید ظروف بسته‌بندی دیواره نازک تزریقی، گرید HP560R موجب کاهش فشار تزریق، افزایش سرعت تولید، کاهش استهلاک خط تولید و کاهش مصرف انرژی خواهد شد و این ویژگی‌ها باعث بهبود بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید می‌شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های متمایزکننده این گرید، عدم وجود فتالات به دلیل مشکلات آن برای سلامتی است که کاربری آن را از لحاظ سلامت برتر می‌کند. دستاوردهای فنی این گرید جدید نیز نقش موثر در کاهش مصرف انرژی و مواد پلیمری دارد که رد پای کربن را کاهش داده و در راستای پایداری (sustainability) است.

پتروشیمی مارون در نوآوری و کیفیت پیشرو و پرواضح است این دستاورد مهم نیز نشان‌دهنده تعهد پتروشیمی مارون به نوآوری و بهبود مستمر در ارائه محصولات با کیفیت است و موقعیت این شرکت را در صنعت پلی‌پروپیلن کشور تقویت می‌ نماید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سیف | تحلیل رویداد های مهم