شما اینجا هستید

ایران » جنبش جهادی بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان ایجاد می‌شود
گروه : ایران , سیاسی

جنبش جهادی بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان ایجاد می‌شود

سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد جنبش جهادی بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان خبر داد.

به گزارش سیف نیوز، محمود کریمی بیرانوند در آیین گشایش هفته جهانی کارآفرینی که با حضور دکتر عبدالملکی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: این معاونت، خانه کارآفرینان است و ما وظیفه ای جز حمایت از آنها نداریم.
وی خاطرنشان کرد: خادم مردم و کارآفرینانی هستیم که مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم را مرتفع می کنند.
کریمی تاکید کرد: خبر خوب در دولت سیزدهم این است که از این پس، به جای این که منتظر بمانیم تا کارآفرینان برای صدور مجوز، رفع مشکلات و موانع خود، به سراغ ما بیایند، ما به دنبال آنها خواهیم رفت.
سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم، کلمه توسعه کارآفرینی را با همه قدرت و با اقدامی جهادگونه تقویت کنیم.
روز دوشنبه ۱۷ تا روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نامگذاری شده است.
دوشنبه  ۱۷ آبان به عنوان«کارآفرینی، تولید و اشتغال پایدار»، سه شنبه ۱۸ آبان« کارآفرینی، مانع زدایی و مبارزه با فساد»،  چهارشنبه ۱۹ آبان«کارآفرینی و فناوری های نوین»، پنج شنبه ۲۰ آبان«کارآفرینی و زنان»، جمعه ۲۱ آبان«کارآفرینی اجتماعی»، شنبه ۲۲ آبان « نهادها، بنیادها و شبکه سازی کارآفرینی» و  یکشنبه ۲۳ آبان « کارآفرینی، آموزش و مشاوره» نامگذاری شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سیف | تحلیل رویداد های مهم