شما اینجا هستید

اجتماعی » با رایزنی های موثر حاج حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر در مجلس  قطار بندر ماهشهر _ مشهد مجددا راه‌اندازی شد

 

با رایزنی های موثر حاج حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر در مجلس  قطار بندر ماهشهر _ مشهد مجددا راه‌اندازی شد

به گزارش سیف نیوز ، پس از تذکر شفاهی نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی و پس از نامه‌نگاری‌های متعدد با وزارت راه‌ و شهرسازی، قطار بندر ماهشهر به مشهد مقدس مجددا راه‌اندازی شد.

با پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پس از جلسه با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، این قطار از این پس در روزهای سه‌شنبه ساعت ۸ و ۵۵ دقیقه صبح از ایستگاه بندر ماهشهر به مقصد مشهد مقدس حرکت می‌کند.

نماینده مردم مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مطالبات مردم شهرستان بندر ماهشهر، برقراری مجدد قطار بندر ماهشهر به مقصد مشهد و تهران بود که با وجود ظرفیت و ایستگاه قطار موجود، متاسفانه مدت‌ها این قطار از برنامه راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران حذف شده بود.

حبیب آقاجری ضمن قدردانی از وزیر راه و شهرسازی اظهارکرد : با پیگیری‌هایی که انجام شد، وزیر راه‌ و شهرسازی با راه‌اندازی قطار بندر ماهشهر به مقصد مشهد موافقت کردند تا مردم بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) و حتی شهرستان‌های اطراف نیز از این ظرفیت ریلی کشور بهره‌مند شوند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: راه‌اندازی قطار بندر ماهشهر به تهران نیز یکی دیگر از خواسته‌های مردم است که پیگیر راه‌اندازی این قطار نیز هستیم و امیدواریم با مساعدت وزیر راه و شهرسازی، این قطار نیز مجددا راه‌اندازی شود.


 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سیف | تحلیل رویداد های مهم