شما اینجا هستید

اجتماعی » امام جمعه بندر امام خمینی: واگذاری تیم استقلال به هلدینگ خلیج فارس اجحاف و ظلم بزرگی به مردم محروم منطقه است/ نمایندگان کنونی و منتخب قاطعانه به موضوع ورود کنند/ پول پتروشیمی‌ها باید صرف مشکلات زیرساختی شهرستان شود نه تیم‌ پایتخت‌نشین

امام جمعه بندر امام خمینی: واگذاری تیم استقلال به هلدینگ خلیج فارس اجحاف و ظلم به مردم محروم منطقه است/ نمایندگان کنونی و منتخب قاطعانه به موضوع ورود کنند/ پول پتروشیمی‌ها باید صرف مشکلات زیرساختی شهرستان شود نه تیم‌ پایتخت‌نشین

امام جمعه بندر امام خمینی گفت: با وجود محرومیت‌ها و مشکلات متعدد زیرساختی شهرستان، واگذاری تیم استقلال تهران به هلدینگ خلیج فارس خیانت و اجحاف در حق مردم این منطقه است.

 

حجت‌الاسلام جاسم عبادی اظهار کردند: در حالی که شهرستان بندر ماهشهر و شهرها و روستاهای تابعه آن با مشکلات و محرومیت‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند واگذاری تیم استقلال به هلدینگ خلیج فارس و پتروشیمی‌های منطقه به هیچ عنوان منطقی نیست.

 

وی افزود: سال‌هاست شهری همچون بندر امام خمینی(ره) با مشکلاتی مانند آب‌گرفتگی مواجه است و هنگام بارندگی خانه و اثاثیه منزل شهروندان آن نابود می‌شود، شایسته نیست پول پتروشیمی‌ها صرف باشگاه‌داری تیمی شود که هیچ ربطی به این منطقه ندارد.

 

امام جمعه بندر امام خمینی خاطرنشان کرد: یکی از شرکت‌هایی که تیم استقلال تهران به آن واگذار شده پتروشیمی بندر امام است که سال‌های اخیر تیم بسکتبال خود که دارای افتخارات و مقام‌های متعدد آسیایی و کشوری بود را به بهانه تولیدی بودن این شرکت منحل کرد.

 

عبادی ادامه داد: حالا چگونه است که تولیدی بودن این شرکت فراموش شده و بدون توجه به تیم‌های متعدد ورزشی منطقه که از تأمین معمولی‌ترین هزینه‌های خود ناتوان هستند، تیم استقلال تهران را با این حجم از بدهی مالی و هزینه‌های چند ده میلیاردی به شرکت‌های پتروشیمی واگذار می‌شود.

 

انتظار میرود نماینده کنونی و همچنین نماینده منتخب نسبت به این موضوع ورود قاطعانه داشته باشند.

 

امام جمعه بندر امام خمینی اضافه کرد: یک تناقض بزرگ در این بین وجود دارد، شرکت‌های پتروشیمی منطقه برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و هزینه‌کرد در این باره و همچنین حمایت‌ از تیم‌های ورزشی منطقه هزار بهانه می‌آورند اما برای حمایت مالی از تیم پر هزینه استقلال مشکلی ندارند.

 

عبادی در پایان گفت: این اتفاق در حالی افتاده که ورزشکاران منطقه که عمدتاً از مقام‌داران و مدال‌آوران و قهرمانان استانی و ملی و بعضاً بین‌المللی هستند در محرومیت مطلق به سر می‌برند و بودجه پتروشیمی‌های منطقه باید صرف هزینه‌های هنگفتی همچون خرید بازیکنان چندین میلیاردی و هزینه‌های سرسام‌آور جانبی تیم استقلال تهران شود که هیچ سودی برای منطقه و جوانان محروم آن ندارد.


 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سیف | تحلیل رویداد های مهم